Ventil RCV s dálkovým ovládáním

 
 

Dálkově ovládaný ventil RCV s ⌀ 1.1/4“ je společně s pákou DMH a dvojitou hadicí Twinline součástí systému dálkového ovládání pro tryskací zařízení. Určeno pro tryskací zařízení DBS-100 RC, DBS-200 RC, DBS-100 RCS nebo DBS-200 RCS.

Cena 7 842,98 Kč bez DPH
9 490 Kč    
Kód produktu 10110870
Značka Contracor
Kategorie Příslušenství a náhradní díly k pískovačkám
 
Systém dálkového ovládání pro tryskací zařízení

Systém dálkového ovládání je ovládaný jedním operátorem, který spouští a vypíná tryskací zařízení. Systém obsahuje ventil RCV s dálkovým ovládáním a páku DMH s dálkovým ovládáním, které jsou propojeny dvojitou hadicí Twinline

Určeno pro tryskací zařízení DBS-100 RCDBS-200 RCDBS-100 RCS nebo DBS-200 RCS.

Jak funguje ventil RCV s dálkovým ovládáním

Ventil dálkového ovládání RCV s průměrem 1.1/4“ se používá k řízení přívodu stlačeného vzduchu do tryskací jednotky a současně k ovládání odvzdušnění pískovacího zařízení. Obě funkce jsou prováděny současně, když je ruční páka DMH stisknuta nebo uvolněna obsluhou. Součástí balení je tlumič výfuku vzduchu.

Dálkový ovladač RCV reaguje při stisknutí páky DMH. Tím vznikne tlak na nádrž tryskacího zařízení a začíná proces pískování. Po uvolnění páky DMH se ventil dálkového ovládání RCV zavře, proces tryskání končí a nádrž se odtlakuje.

Podobné produkty

  • Ventil RCV-0 s ⌀ 1/2“ je určený pro instalaci na tryskacích strojích DBS-25 a DBS-50. Je společně s pákou DMH a dvojitou hadicí Twinline součástí systému dálkového ovládání pro tryskací zařízení. 

    7 925,62 Kč bez DPH 9 590 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.