Ventil RCV-0 s dálkovým ovládáním

 
 

Ventil RCV-0 s ⌀ 1/2“ je určený pro instalaci na tryskacích strojích DBS-25 a DBS-50. Je společně s pákou DMH a dvojitou hadicí Twinline součástí systému dálkového ovládání pro tryskací zařízení. 

Cena 7 925,62 Kč bez DPH
9 590 Kč    
Kód produktu 10110870A
Značka Contracor
Kategorie Příslušenství a náhradní díly k pískovačkám
 
Systém dálkového ovládání pro tryskací zařízení

Systém dálkového ovládání je ovládaný jedním operátorem, který spouští a vypíná tryskací zařízení. Systém obsahuje ventil RCV-0 s dálkovým ovládáním a páku DMH s dálkovým ovládáním, které jsou propojeny dvojitou hadicí Twinline

Určeno pro tryskací zařízení DBS-25 a DBS-50

Jak funguje ventil RCV-0 s dálkovým ovládáním

Ventil dálkového ovládání RCV-0 s průměrem 1/2“ se používá k řízení přívodu stlačeného vzduchu do tryskací jednotky a současně k ovládání odvzdušnění pískovacího zařízení. Obě funkce jsou prováděny současně, když je ruční páka DMH stisknuta nebo uvolněna obsluhou. Součástí balení je tlumič výfuku vzduchu.

Dálkový ovladač RCV-0 reaguje při stisknutí páky DMH. Tím vznikne tlak na nádrž tryskacího zařízení a začíná proces pískování. Po uvolnění páky DMH se ventil dálkového ovládání RCV-0 zavře, proces tryskání končí a nádrž se odtlakuje.

Podobné produkty

  • Dálkově ovládaný ventil RCV s ⌀ 1.1/4“ je společně s pákou DMH a dvojitou hadicí Twinline součástí systému dálkového ovládání pro tryskací zařízení. Určeno pro tryskací zařízení DBS-100 RC, DBS-200 RC, DBS-100 RCS nebo DBS-200 RCS.

    7 842,98 Kč bez DPH 9 490 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.