Ochranné tryskací kukly

Vaše bezpečnost je při tryskání zdaleka nejdůležitější. V naší nabídce najdete ochranné kukly a masky od běžných po kukly vysoké kvality, které chrání nejen vaši hlavu a obličej, ale i vaše plíce. Chápeme vaše potřeby, a tak zároveň dbáme i na pohodlí při nošení.

Chrání vaši hlavu i plíce

Hobby kukly slouží pouze k ochraně před odletujícími částicemi abraziva. Doporučujeme kukly přetlakové. Přetlaková kukla je tedy připojena k systému stlačeného vzduchu, který přes filtr přetlakem vhání do kukly čerstvý, čistý vzduch. Tím je znemožněno, aby se při pískování škodliviny z okolního vzduchu dostaly do vašich plic. Proudící vzduch vás navíc ochlazuje a zabraňuje zamlžení průzoru kukly, čímž přispívá k bezpečnější a pohodlnější práci.

Pohodlí při práci je důležité

Ochranné kukly jsou vyrobeny z odolných, bytelných materiálů, ale zároveň jsou lehké a pohodlné na nošení. K pohodlí přispívá i krční límec z látky, většinou bavlny, uvnitř kukly, který lze jednoduše vyjmout a vyprat v pračce.
Součástí tryskacích kukel je i látkový plášť, většinou z nylonu, který chrání vaši horní část těla před prachem. Pro kompletní ochranu vašeho těla před odraženým abrazivem však doporučujeme ochranný overal!

 
890
29000189029000
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.