Ochranné pomůcky pro tryskání

Ochranné pomůcky jsou jednou z nejdůležitějších součástí vybavení při pískování. Zajistí vám bezpečnou, bezrizikovou a pohodlnou práci během tryskání na jakýkoli způsob. V naší nabídce najdete kvalitní kompletní vybavení od hlavy až k patě pro profíky i nadšence.

Ochranné pomůcky pro tryskání

 

 

 

 

 

 

Ochranné kukly na tryskání

Ochranné kukly chrání vaši hlavu a obličej před odraženým abrazivem. Zabudovaný přívod vzduchu pak chrání vaše plíce a zároveň ochlazuje.
V naší nabídce naleznete ochranné kukly vysoké kvality, které jsou vhodné pro profesionální i domácí využití a které nositeli zajišťují nejen stoprocentní bezpečnost, ale také pohodlí při práci.

Filtry pro čistý vzduch

Filtry jsou určeny k čištění stlačeného vzduchu přiváděného do vzduchové přípojky ochranných kukel na tryskání. Chrání tak vaše plíce před prachem a abrazivem a předchází dlouhodobým dýchacím potížím.  

Ochranné obleky a overaly

Ochranné overaly či obleky chrání vaše tělo před odraženým abrazivem či toxickým prostředím. V naší nabídce naleznete cenově dostupné a kvalitní overaly se středním až vysokým faktorem ochrany a ve všech běžných velikostech.

 
290
20390129020390
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.