Vodní tryskací zařízení Dustless Blasting

4 položek celkem
mobilní vodní tryskací zařízení Dustless Blasting DB150
Tip Video
173 000 Kč bez DPH
209 330 Kč

ádoba 40 litrů doba tryskání až 15 minut maximální tlak 10 bar dálkové ovládání tryska z karbid wolframu pneumatický ventil tryskací hadice 15 m

DB150
mobilní vodní tryskací zařízení Dustless Blasting DB225
Video
202 000 Kč bez DPH
244 420 Kč

ádoba 60 litrů doba tryskání až 30 minut maximální tlak 10 bar dálkové ovládání tryska z karbid wolframu pneumatický ventil tryskací hadice 15 m

DB225
mobilní vodní tryskací zařízení Dustless Blasting DB 500
Video
237 000 Kč bez DPH
286 770 Kč

ádoba 135 litrů doba tryskání až 60 minut maximální tlak 10 bar dálkové ovládání tryska z karbid wolframu pneumatický ventil tryskací hadice 15 m

DB500
mobilní vodní pískovací zařízení DustlessBlasting DB800
262 000 Kč bez DPH
317 020 Kč

ádoba 216 litrů doba tryskání až 90 minut dálkové ovládání tryska z karbid wolframu pneumatický ventil tryskací hadice 15 m trychtýř na abrazivo

DB800

Bezprašné a šetrné pískování všech povrchů

Dustless Blasting je inovativní systém, který dokáže odstranit jakýkoliv povlak z jakéhokoliv povrchu. Umožní rychle a efektivně odstranit zbytky starých nátěrů, rzi a dalších nečistot a zanechat hladký, čistý povrch, který je připraven k novému nátěru či jinému ošetření.

 

Dustless-blasting-tryskaci-zarizeni

 

BEZPRAŠNÉ TRYSKÁNÍ

Voda a brusivo se mísí uvnitř tryskací nádrže. Během pískování voda zapouzdří abrazivo a odstraněné nečistoty, které místo rozptýlení do vzduchu spadnou na zem. Tím se minimalizuje prašnost a okolí pracovního místa zůstává čisté. Hodí se pro použití ve městech, na malých prostranstvích, k čištění fasád nebo v otevřeném provozu.

BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ

Na rozdíl, od suchého pískování, neprodukuje bezprašné tryskání žádný toxický oblak prachu. Při práci nemusí obsluha pískovacího zařízení nosit kompletní ochranný oblek, díky tomu má lepší viditelnost a schopnost manévrování, což snižuje riziko nehod při práci.

MENŠÍ SPOTŘEBA ABRAZIVA

Kombinace vody a abraziva vytváří při procesu tryskání větší objem a sílu, což vám umožňuje používat méně tryskacích médií a pracovat efektivněji. To šetří nejen provozní náklady, ale také dobu pískování. Dustless Blasting vám umožní používat širokou škálu abraziv, ať už mokrých nebo suchých. Pro tryskání za mokra lze použít jakýkoli brusný prostředek, který klesá ve vodě a není rozpustný ve vodě. 

ČISTÍ POVRCHY

Vodní tryskání nejen odstraňuje staré nátěry a rzi, ale ve skutečnosti také čistí opracovávaný povrch od nečistot a rozpustných solí, které způsobují opětovnou korozi či oxidaci u prvků z lehkých slitin. Při tryskání vlhkým pískem doporučujeme používat inhibitor koroze, který ještě více zabraňuje opětovné korozi.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Při pohybu abraziva nádobou pískovačky, tryskací hadicí i tryskou je smícháno s vodou. Při spuštění zařízení nedochází k zahřívání a tím se výrazně snižuje opotřebení částí pískovacího zařízení, které přicházejí do kontaktu s tryskacím materiálem.

TRYSKÁNÍ BEZ DEFORMACÍ

Vodní pískování je ideální pro opracování všech kovů bez strachu před možnou deformací povrchu. Voda použitá při tryskání udržuje opracovávaný povrch asi o 10 stupňů chladnější než je okolní teplota vzduchu. To pomáhá eliminovat povrchové teplo vytvářené třením a následnou deformaci.

 

V naší nabídce najdete čtyři zařízení řady Dustless Blasting - DB150, DB225 a DB500 jsou ideální do menších provozů, DB800 zvládne už i větší průmyslové projekty.


mobilni-vodni-piskovaci-zarizeni-dustless-blasting-modely

 

Levnější alternativou vodních pískovaček je použití trysek s vodní clonou na klasické mobilní pískovací zařízení. Oproti vodním pískovačkám již nelze použité (mokré) abrazivo do suchých tryskacích zařízení znovu použít.