Mobilní tryskací zařízení Contracor

Společnost Contracor GmbH, člen skupiny Comprag Group, má více než dvacet let zkušeností na poli tryskacích zařízení a příslušenství. V jejich nabídce najdete nejen mobilní tryskací zařízení, ale i nejrůznější příslušenství pro tryskání, manuální tryskací skříňky, ochranné pomůcky či zařízení na výrobu stlačeného vzduchu.

Mobilní pískovačky Contracor uspokojí všechny vaše potřeby. Jsou vhodné zejména k pískování kovových konstrukcí a staveb, mostů, nádrží, potrubí a betonových povrchů. K dispozici je hned několik velikostí nádrže – od nejmenší 25 l až po 200 l. Pozor, zařízení je určeno pro práci s jakýmkoli suchým abrazivem s max. zrnitostí 3,5 mm. Jiné typy abraziv výrobce nedoporučuje!

Všechny tryskací zařízení Contracor jsou standardně dodávány s vysoce účinným odlučovačem vlhkosti CAF, který zabraňuje vniku vlhkosti či oleje z kompresoru do nádrže. Tento filtr eliminuje až 98% kondenzátu a oleje ze stlačeného vzduchu, což zabraňuje nepříjemnému přerušování tryskání v souvislosti s odstraněním vlhkého abraziva z nádrže. 

V naší nabídce můžete najít několik verzí zařízení: modely RC (objem 100/200 l) s dálkovým ovládáním, RCS (objem 100/200 l) s dálkovým ovládáním a se speciálním ventilem pro ocelová abraziva, případně pak modely bez dálkového ovládání DBS-100 RC/DBS-200 RC s objemem 100 nebo 200 l. K dispozici máme také menší verze s dálkovým ovládáním s objemem 25 nebo 50 l.

 
48190
7390014819073900
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.