Samostatné tryskací nádoby - mobilní

Potřebujete - li koupit samotnou tryskací nádobu bez dalšího příslušenství, v naší nabídce si můžete vybrat z několika možností. Liší se podle ovládání (ruční, dálkové, dálkové s RCS) a podle velikosti nádoby na abrazivo (od 25 do 200 litrů).

Pro fungování tryskacího zařízení, je potřeba minimálně dokoupit: tryskací hadici, trysku, směšovač abraziva a kompresor. Výhoda při koupi samotné tryskací nádoby je ta, že si jednotlivé příslušenství můžete vybrat podle vašich potřeb. Například velikost hadice či průměr trysky.  

Ruční ovládání

+ nižší pořizovací náklady
- malá bezpečnost -> proces tryskání se automaticky nevypíná v případě upuštění trysky z ruky
- proces tryskání se ovládaná ručně přímo na pískovačce

Dálkové ovládání RC/RCS

+ vysoká bezpečnost -> proces tryskání se automaticky vypne, jakmile trysku pracovník upustí z ruky
+ ideální pro přerušované pískování nebo pro tryskání, kde je pracovník dál od pískovačky
+ pracovník může zapínat a vypínat proces tryskání dálkově

Tryskací nádoba s dálkovým ovládáním RCS je vybavena speciálním ventilem pro ocelová abraziva. A proto je vhodná pro nejagresivnější tryskání a zároveň má jemnější regulaci.

TIP: Tryskací nádoba je sice mobilní, ale jakmile do ní dáte 200 litrů abraziva, bude příliš těžká a mobilita se značně omezí. V tom případě doporučujeme buď dlouhou tryskací hadici, například 40 metrů a s tryskacím zařízením nehýbat nebo zvolit pískovačku s nižším obsahem na tryskací materiál. Ideální pro časté posuny na provoze je obsah 25 či 50 litrů.

Všechna tryskací zařízení Contracor jsou dodávána s vysoce účinným odlučovačem vlhkosti CAF, který zabraňuje vniku vlhkosti či oleje z kompresoru do nádrže.

Ať je pracovník během pískování v bezpečí, pořiďte si set ochranných pomůcek pro tryskání. S výběrem vhodného vybavení vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás. 

 
1000
20590011000205900
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.