Profi tlakové pískovací boxy

2 položek celkem
Tlaková tryskací kabina CAB
Tip Video
od 201 774,38 Kč bez DPH
od 244 147 Kč

Profi průmyslový tlakový pískovací box má dlouhou životnost a je vhodný pro práci se všemi brusnými materiály.  Box řady CAB: Má otevírání z boku Má odsávací systém...

10215205
Tlakový pískovací box ECO
Video
od 173 209,92 Kč bez DPH
od 209 584 Kč

Profi průmyslový tlakový pískovací box je vhodný pro práci se všemi brusnými materiály. Box řady ECO: Má otevírání zepředu Má odsávací systém mimo kabinu Nemá cyklónový...

10117401

V této kategorii vám nabízíme tlakové kabinové pískovačky pro profesionální použití. Jejich obrovskou předností je rychlé tryskání se skvělými výsledky. Navíc si nemusíte lámat hlavu s typem abraziva - tlaková pískovačka si poradí i s těmi nejagresivnějšími. Tlakové pískovací boxy můžete použít na tryskání povrchů (i čištění rzi či jiných hloubkových znečištění) ze skla, oceli, dřeva, hliníku a mnoha dalších.

Mají stabilní masivní ocelovou konstrukci ošetřenou odolnou práškovou barvou. Součástí balení je výměnné osvětlení a tryska s životností v řádu stovek hodin pískování. Vždy je potřeba pro funkčnost a efektivnost pískovačky kompresor s dostatečným výkonem.

Kompresor není součástí balení nabízených krabicových pískovaček. Pro kontinuální práci s pískovačkou se doporučuje kompresor s výkonem alespoň 2000 litrů vzduchu za minutu. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých boxů.