Profi tlakové pískovací boxy

2 položek celkem
Tlakový pískovací box ECO
Video
od 114 371,90 Kč bez DPH
od 138 390 Kč

Profi průmyslový tlakový pískovací box je vhodný pro práci se všemi brusnými materiály . Box řady ECO: Má otevírání zepředu Má odsávací systém mimo...

Tlaková tryskací kabina CAB
Video
od 164 867,77 Kč bez DPH
od 199 490 Kč

Profi průmyslový tlakový pískovací box má dlouhou životnost a je vhodný pro práci se všemi brusnými materiály.   Box řady CAB: Má otevírání z boku Má...

V této kategorii vám nabízíme tlakové kabinové pískovačky pro profesionální použití. Jejich obrovskou předností je rychlé tryskání se skvělými výsledky. Navíc si nemusíte lámat hlavu s typem abraziva - tlaková pískovačka si poradí i s těmi nejagresivnějšími. Tlakové pískovací boxy můžete použít na tryskání povrchů (i čištění rzi či jiných hloubkových znečištění) ze skla, oceli, dřeva, hliníku a mnoha dalších.

Mají stabilní masivní ocelovou konstrukci ošetřenou odolnou práškovou barvou. Součástí balení je výměnné osvětlení a tryska s životností v řádu stovek hodin pískování. Vždy je potřeba pro funkčnost a efektivnost pískovačky kompresor s dostatečným výkonem.

Kompresor není součástí balení nabízených krabicových pískovaček. Pro kontinuální práci s pískovačkou se doporučuje kompresor s výkonem alespoň 2000 litrů vzduchu za minutu. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých boxů.