Profi injektorové pískovací boxy

2 položek celkem
Injektorový pískovací box ECO
od 107 960,33 Kč bez DPH
od 130 632 Kč

Profi průmyslový injektorový pískovací box je vhodný pro práci s jemnými a lehkými brusnými materiály. Box řady ECO: Má otevírání zepředu Má odsávací systém mimo kabinu...

10117301
Injektorový pískovací box CAB
od 124 538,02 Kč bez DPH
od 150 691 Kč

Profi průmyslový injektorový pískovací box má dlouhou životnost a je vhodný pro práci s jemnými a lehkými brusnými materiály. Box řady CAB: Má otevírání z boku Má odsávací...

10215105

V této nabídce najdete kabinové pískovačky pro profesionální použití injektorového typu. Mezi jejich největší výhody určitě patří nižší počáteční a provozní náklady a nižší spotřeba vzduchu než u těch tlakových. Nejsou však vhodné pro všechny abraziva, zejména ty agresivního typu. Injektorové pískovací boxy využívejte spíše na lehčí, povrchové práce.

Mají stabilní masivní ocelovou konstrukci ošetřenou odolnou práškovou barvou. Součástí balení je výměnné osvětlení a tryska s životností v řádu stovek hodin pískování.

Vždy je potřeba pro funkčnost a efektivnost pískovačky kompresor s dostatečným výkonem. Kompresor není součástí balení nabízených krabicových pískovaček. Pro kontinuální práci s pískovačkou se doporučuje kompresor s výkonem alespoň 2000 litrů vzduchu za minutu. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých boxů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení