Profi injektorové pískovací boxy

2 položek celkem
Injektorový pískovací box CAB
Tip
od 133 906,61 Kč bez DPH
od 162 027 Kč

Profi průmyslový injektorový pískovací box má dlouhou životnost a je vhodný pro práci s jemnými a lehkými brusnými materiály. Box řady CAB: Má otevírání z boku Má...

10215105
Injektorový pískovací box ECO
od 116 442,15 Kč bez DPH
od 140 895 Kč

Profi průmyslový injektorový pískovací box je vhodný pro práci s jemnými a lehkými brusnými materiály. Box řady ECO: Má otevírání zepředu Má odsávací systém mimo kabinu...

10117301

V této nabídce najdete kabinové pískovačky pro profesionální použití injektorového typu. Mezi jejich největší výhody určitě patří nižší počáteční a provozní náklady a nižší spotřeba vzduchu než u těch tlakových. Nejsou však vhodné pro všechny abraziva, zejména ty agresivního typu. Injektorové pískovací boxy využívejte spíše na lehčí, povrchové práce.

Mají stabilní masivní ocelovou konstrukci ošetřenou odolnou práškovou barvou. Součástí balení je výměnné osvětlení a tryska s životností v řádu stovek hodin pískování.

Vždy je potřeba pro funkčnost a efektivnost pískovačky kompresor s dostatečným výkonem. Kompresor není součástí balení nabízených krabicových pískovaček. Pro kontinuální práci s pískovačkou se doporučuje kompresor s výkonem alespoň 2000 litrů vzduchu za minutu. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých boxů.