Dávkovací ventil FSV pro minerální abraziva

 
 

Dávkovací ventil FSV firmy Contracor spolehlivě řídí přívod přesného množství minerálního abraziva do proudění stlačeného vzduchu.

Cena 4 123,97 Kč bez DPH
4 990 Kč    
Kód produktu 10110850
Značka Contracor
Kategorie Příslušenství a náhradní díly k pískovačkám
 

Směšovací ventil FSV firmy Contracor je určen pro přesné dávkování abraziva do proudění stlačeného vzduchu na výstupu tryskacího stroje. Určený pro tryskací zařízení DBS-100 a DBS-200.

Vlastnosti konstrukce

Šikmá konstrukce ventilu FSV v úhlu 45° umožňuje rovnoměrnou směs vzduchu a abraziva. Vysoce odolné ovládací kotouče ventilu zajišťují přesné dávkování množství tryskacího materiálu. Otvor pro údržbu umožňuje čištění ventilu, čímž zamezuje ucpání. Dávkovací ventil FSV je určen pro práci s minerálními abrazivy (struska). Závitové připojení 1,1/4".

Jak ventil FSV funguje

Směšovač FSV je v podstatě posuvná propust, která slouží k řízení přívodu lehkých abrazivních materiálů. Odměřování abrazivních materiálů v odměřovacím ventilu je regulováno pohybem rukojeti, což zmenšuje nebo zvětšuje ovládací port mezi disky instalovanými uvnitř posuvného ventilu s minimální vůlí (regulováno tlakovou pružinou). Zkonstruováno pro minerální abraziva, jako je například křemičitý písek, měděná struska, niklová struska nebo elektrokorund.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.