Dávkovací / Směšovací ventil FSV pro minerální abraziva

Kód: 10110850
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH

Dávkovací ventil FSV firmy Contracor spolehlivě řídí přívod přesného množství minerálního abraziva do proudění stlačeného vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směšovací ventil FSV firmy Contracor je určen pro přesné dávkování abraziva do proudění stlačeného vzduchu na výstupu tryskacího stroje. Určený pro tryskací zařízení DBS-100 a DBS-200.

Vlastnosti konstrukce

Šikmá konstrukce ventilu FSV v úhlu 45° umožňuje rovnoměrnou směs vzduchu a abraziva. Vysoce odolné ovládací kotouče ventilu zajišťují přesné dávkování množství tryskacího materiálu. Otvor pro údržbu umožňuje čištění ventilu, čímž zamezuje ucpání. Dávkovací ventil FSV je určen pro práci s minerálními abrazivy (struska). Závitové připojení 1,1/4".

Jak ventil FSV funguje

Směšovač FSV je v podstatě posuvná propust, která slouží k řízení přívodu lehkých abrazivních materiálů. Odměřování abrazivních materiálů v odměřovacím ventilu je regulováno pohybem rukojeti, což zmenšuje nebo zvětšuje ovládací port mezi disky instalovanými uvnitř posuvného ventilu s minimální vůlí (regulováno tlakovou pružinou). Zkonstruováno pro minerální abraziva, jako je například křemičitý písek, měděná struska, niklová struska nebo elektrokorund.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: