Vysavače a odsavače abraziva

4 položek celkem
Průmyslový vysavač s dvojitým filtrováním 405A
178 090,08 Kč bez DPH
215 489 Kč

Vysoce výkonný vysavač pro účinné odsávání suchého prachu a průmyslového odpadu s dvojitým systémem filtrace. Poháněný vzduchem se spotřebou vzduchu 3 Nm³/min Vzduchový...

42140500
Odsávací jednotka 426A
Skrytá cena
201 018,18 Kč bez DPH
243 232 Kč

Mobilní vysokopodtlakový průmyslový vysavač určený pro univerzální použití v těžkých podmínkách pro odsávání velkého množství prachu. Je vybaven nezávislým zásobníkem,...

42142600
odsavaci system abraziva nederman A570
Skrytá cena
253 029,75 Kč bez DPH
306 166 Kč

Vysoce výkonný systém s velkou sací silou a průtokem umožňující vysávání materiálu na velké vzdálenosti. Vhodný k odsávání drtě a granulátu.  Poháněn vzduchem se spotřebou...

42157087
Odsavač abraziva s předseparátorem 581A
Skrytá cena
294 680,17 Kč bez DPH
356 563 Kč

Výkonná jednotka pro odsávání abraziva s předseparátorem hrubých částic. Ideální pro sběr prachu a abraziva při volném otryskávání ocelových konstrukcí v hale i venku....

42158100

Vysokopodtlakové separátory a odsavače prachu a hrubých materiálů jsou vysoce výkonné průmyslové stroje. Díky nim můžete snadno recyklovat použité abrazivo po pískování a zajistit čistotu a úklid vašeho pracovního prostředí. Snížíte tak vaše náklady prodloužením životnosti abraziva a pomůžete chránit sebe a životní prostředí před prachem a škodlivinami.

Odsávací jednotky jsou mobilní, ekonomické a mají jednoduchou údržbu i obsluhu.

Jsou vybaveny vysoce účinným filtračním zařízením s předseparátorem a velkokapacitním zásobníkem i pro nejnáročnější práce. 
Jsou určeny pro odsávání a filtraci od zplodin a jemného prachu, abraziva po tryskání, písku, granulátů, suti, třísek, drti, hrubých materiálů i kapalin.

Ideální pro sběr prachu a abraziva při volném otryskávání v hale i venku.

K uspokojení vašich potřeb nabízíme několik variant průmyslových vysavačů. K dispozici jsou vysokopodtlakové odsávací jednotky s různými výkony a pro různé potřeby:

  • elektrické
  • poháněné vzduchem

Odsávací jednotky poháněné vzduchem jsou v podstatě bezúdržbové, vysoce spolehlivé s dlouhou životností, hodící se do náročných podmínek. Pokud upřednostňujete elektrické zařízení, nabízíme také několik variant.

Odsávací jednotka během vysávání předseparuje prach, granuláty a jiné materiály, které pak mohou být vyprázdněny do kontejnerů, pytlů apod. a mohou být recyklovány. Separátory při vysávání výrazně šetří filtr a prodlužují jeho životnost. V nabídce jsou odsávací jednotky se dvěma různými typy řešení:

  • předseparátory - oddělují hrubší materiály od prachu. Jsou velmi užitečné pro recyklaci materiálů, např. tryskacího abraziva. Použité abrazivo je předseparátorem odděleno od jemnějších částic a může být opětovně použito do tryskacího zařízení. Využijete u abraziva jako je ocelová drť, granulát a podobné.
  • cyklonové separátory - běžně se používají pro účely, kdy není třeba oddělovat hrubší materiál od jemnějších částic a prachu. Jsou velmi užitečné při vysávání velkého množství materiálu, kdy chcete, aby se co nejméně dostával do filtru. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení